ΟΛΑ τα αποτελέσματα ΟΛΩΝ των ΑΕΚ σε ΟΛΗ την Ελλάδα και την Κύπρο!

0

 Δείτε τι έκαναν ΟΛΕΣ οι ΑΕΚ και οι ομάδες με έμβλημα τον δικέφαλο αετό. Τα πάντα για την ΑΕΚ και τον δικέφαλο σε όλη την Ελλάδα και την Κύπρο. ΜΟΝΟ στο AEK LIVE.

Επιμέλεια: Νίκος Αγγελίδης – Στράτος Αγγελίδης

Όλα τα αποτελέσματα αναλυτικά…

Γ’ Εθνική

2ος όμιλος

22η αγωνιστική

 

ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά (ρεπό)

 


6ος όμιλος

14η αγωνιστική

 

Ιωνικός – Ένωση Πανασπροπυργιακού / Δόξας  0-0

 


7ος όμιλος

14η αγωνιστική

 

Ερμής Κιβερίου – ΑΕ Ερμιονίδας  1-1
Χαλκίδα – Τριγλία Ραφήνας  0-0

 


ΕΠΣ Αθηνών

Α’ κατηγορία – 2ος όμιλος

19η αγωνιστική

 

Α.Σ. Σουρμένων – Διάνα Ηλιούπολης 3-1

 


Γ’ κατηγορία – 1ος όμιλος

16η αγωνιστική

 

ΑΟ Ταταύλα – Φοίνικας 2-0

 


Γ’ κατηγορία – 4ος όμιλος

16η αγωνιστική

 

Πέρα Κλουμπ – Λέοντες 2-1

 

 


ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

16η αγωνιστική

 

ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου – ΑΕ Αγίου Δημητρίου 1-2


ΕΠΣ Αργολίδας

Α1 κατηγορία

17η αγωνιστική

 

Αριστέας – Πανασιναϊκός 0-0

 


ΕΠΣ Αρκαδίας

Α’ κατηγορία

14η αγωνιστική

 

ΑΕΚ Τρίπολης – Πανιώνιος 3-2


ΕΠΣ Άρτας

Α’ κατηγορία

20η αγωνιστική

 

ΑΕ Καμπής  – ΑΟ Ξηροβουνίου (αναβλήθηκε για τις 17/2/2018)

 


 

ΕΠΣ Αχαϊας

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

19η αγωνιστική

Μέγας Δικέφαλος Πατρών  – Ολυμπιακός Πατρών (7 Φεβρουαρίου 2018)

 


 Γ’ κατηγορία – 2ος όμιλος

15η αγωνιστική

 

ΑΕΚ Πατρών – Άνω Καστρίτσι (θα γίνει στις 14/2/2018)


ΕΠΣ Δράμας

Α’ Ερασιτεχνική

17η αγωνιστική

 

ΑΕ Καλαμπακίου  – ΓΣ Προσοτσάνης 3-1
Δόξα Αντώνης Καστρινός – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-4

 


 Β’ Ερασιτεχνική – Β1 όμιλος

14η αγωνιστική

ΑΕ Κυργίων  – Άρης Μικροχωρίου 6-0
Άρης Καλαμώνα – ΠΑΟΠ Νέας Αμισού 2-3

 

 


ΕΠΣ Δυτικής Αττικής

Α’ κατηγορία

17η αγωνιστική

 

Μανδραϊκός – ΑΟ Μίμας Μικρασιατική 1-0
ΑΓΣ Νέας Περάμου – Πυρρίχιος Ασπροπύργου 2-0


ΕΠΣ Έβρου

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

13η αγωνιστική

 

Αρίστεινο – ΑΕΚ Έβρου 3-4

 


ΕΠΣ Εύβοιας

Α΄Ερασιτεχνική

17η αγωνιστική

 

Παντριαδικός – ΑΕΚ Χαλκίδας 2-0

 


Β’ Ερασιτεχνική – 1ος όμιλος

17η αγωνιστική

 

Ελληνικά – ΑΕ Κηρίνθου 1-2
Βυζάντιο Νέου Πύργου – ΟΠΑ Λουτρών Αιδηψού 1-0


Β’ Ερασιτεχνική – 2ος όμιλος

17η αγωνιστική

 

ΑΟ Καλοχωρίου / Παντειχίου – ΑΟ Κάνηθος 4-0

 


 

Γ’ κατηγορία

15η αγωνιστική

 

ΑΕΚ Νέου Πύργου – Ολυμπιακός Λίμνης 3-2

 

 


ΕΠΣ Ηλείας

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

15η αγωνιστική

 

Πρόοδος Σλαμώνης – ΑΕΚ Πύργου 0-2

 

 


ΕΠΣ Ημαθίας

Α1 Ερασιτεχνική

19η αγωνιστική

 

 

Δόξα Λιανοβεργίου – ΑΕ Χαρίεσσας 0-3

 


ΕΠΣ Ηπείρου

Α’ κατηγορία

19η αγωνιστική

 

ΑΕ Μικρασιατών – Αετός Νήσου 0-0

 

 


Γ’ κατηγορία – Α’ όμιλος

16η αγωνιστική

 

ΑΕ Καμποχωρίων – Φλόγα Πετσαλίου 1-4

 


Γ’ κατηγορία – Β’ όμιλος

16η αγωνιστική

 

ΑΕ Κραψητών / Καππαδοκών – ΠΑΣ Ατρόμητος 2-0

 


ΕΠΣ Ηρακλείου

Α1 κατηγορία

18η αγωνιστική

 

ΑΕ Κατσαμπά – Μινωϊκή 1-0

 


ΕΠΣ Θεσσαλίας

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

13η αγωνιστική

 

Ελευθεριακός – Εθνικός Βόλου 2-0

 

 


ΕΠΣ Θράκης

Β’ κατηγορία

15η αγωνιστική

 

ΟΛΟΙ οι αγώνες αναβλήθηκαν λόγω κακοκαιρίας

 


ΕΠΣ Καβάλας

Α’ κατηγορία

15η αγωνιστική

 

Ναζιανζός Νέας Καρβάλης  – ΑΕΚ Καβάλας 0-1

 


Β2 κατηγορία

15η αγωνιστική

 

ΑΟ Ελαιοχωρίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 0-2

 

 


 Γ’ κατηγορία

17η αγωνιστική

 

Καβάλα 2004 – ΠΟ Κεραμωτής 1-2

 

 

 


ΕΠΣ Καρδίτσας

Α’ Ερασιτεχνική

19η αγωνιστική

 

Πάμισσος Καλογριανών – Α.Ε Καππαδοκικού 1-0

 


Α1 Ερασιτεχνική

19η αγωνιστική

 

ΑΕ Καρποχωρίου – ΑΠΟΚ 2-0

 

 


ΕΠΣ Κέρκυρας

Α1 Ερασιτεχνική

16η αγωνιστική

 

Αστέρας Πετρίτη – ΑΕ Καναλίων 4-0

 

 

 


ΕΠΣ Κιλκίς

Α1 κατηγορία

17η αγωνιστική

 

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ατρόμητος Π. Αγιονερίου 4-0

 

 


ΕΠΣ Κοζάνης

Α’ Ερασιτεχνική

20η αγωνιστική

 

 

ΑΕ Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης 1-0


 Β’ Ερασιτεχνική – Α’ όμιλος

16η αγωνιστική

 

ΑΕ Κρανιδίων – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 1-3

 

 


2ος όμιλος

16η αγωνιστική


ΑΕ Πέρδικκα – ΑΕΚ Καλαμιάς 2-2

 

 


ΕΠΣ Λέσβου

Β΄ κατηγορία – Βόρειος όμιλος

16η αγωνιστική

 

Μακαρέας Άγρας – Προοδευτική Σκάλας 0-3

 

 


Α1 κατηγορία Λήμνου

18η αγωνιστική


Φιλοκτήτης Κοντιά – Κεραυνός Αγίου Δημητρίου 0-3

 


 ΕΠΣ Μακεδονίας

Α’ Ερασιτεχνική – 1ος όμιλος

16η αγωνιστική

 

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Ελπίδες Χαλάστρας 3-2


Α’ Ερασιτεχνική – 4ος όμιλος

15η αγωνιστική

 

Μαραθών Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών 3-1

 


Β’ Ερασιτεχνική – 4ος όμιλος

15η αγωνιστική

 

Α.Σ. Πέρα – Δόξα Τριλόφου 0-0

 

 


ΕΠΣ Μεσσηνίας

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

16η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Πλατύ – ΑΕΚ Καλαμάτας 2-2

 


ΕΠΣ Ξάνθης

Β’ κατηγορία

12η αγωνιστική

 

Κεραυνός Π. Κατραμίου – ΑΕΚ Κυψέλης 5-1

 


ΕΠΣ Πειραιά

Α’ κατηγορία – 2ος όμιλος

19η αγωνιστική

 

ΑΕ Περάματος (ρεπό)
ΑΟ Χαλκηδών – Θύελλα Μοσχάτου 0-1

 


ΕΠΣ Πέλλας

Α΄Ερασιτεχνική – 2ος όμιλος

13η αγωνιστική

 

Φίλιππος Γιαννιτσών – ΑΕΚ Καρυώτισσας2-0

 


ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας

Β’ Ερασιτεχνική – 2ος όμιλος

14η αγωνιστική

 

ΑΕΚ Αρχαγγέλου – Αστέρας Ανθούσας 7-2

 

 


ΕΠΣ Σάμου

Α’ κατηγορία

11η αγωνιστική

 

ΑΕ Καρλοβασίου – ΑΟ Σάμπου 2-0

 


Β’ κατηγορία

7η αγωνιστική

 

ΑΠΣ Υδρούσας Άγιος Αθανάσιος – Λαίλαπας 0-0

 

ΕΠΣ Τρικάλων

Α’ Ερασιτεχνική

20η αγωνιστική

 

Δικέφαλος Πυργετού (ρεπό)
ΑΟ Πηγής – ΑΟ Σαραγίων 2-0

 


 ΕΠΣ Χίου

Α’ κατηγορία

14η αγωνιστική

 

Μικρασιατική – Δάφνη Δαφνώνα 0-0

 


ΚΥΠΡΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA

21η αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ Λάρνακας 3-1
Δόξα Κατωκοπιάς – Αλκή 0-1

 

 


Β’ κατηγορία

16η αγωνιστική

 

ΠΑΕΕΚ  – Διγενής Οροκλινης 1-2

 

 


Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου (ΠΟΑΣΠ)

Α’ κατηγορία

14η αγωνιστική

 

ΑΕΚ Κουκλιών – Γεροσκήπου (Δευτέρα 22 Ιανουαρίου, 18:30)

 


9η αγωνιστική

 

Κισσός Κισσόνεργας – Δικέφαλος Θελέτρας 5-0

 

 


Ποδοσφαιρική Αθλητική Ομοσπονδία Κύπρου (ΠΑΑΟΚ)

Επίλεκτη κατηγορία – Α’ όμιλος

14η αγωνιστική

 

Παρθωνών Χαλκούτσας – ΑΕΝ ΣΕΚ Αγίου Αθανασίου 4-3

 


Επίλεκτη κατηγορία – Β’ όμιλος

14η αγωνιστική

 

 

 

Λένας Λεμεσού – Ιnternational Limassol FC 1-3

Ζ & Π Ζακακίου – ΑΕΚ Πολεμιδιών 6-1 

Κωνστάντιος & Ευρυπίδης Τραχωνίου  Ανόθρωση Μουτταγιάκας –


Α΄ κατηγορία

13η αγωνιστική

 

ΘΟΪ Πισσουρίου – ΑΤΕ – ΠΕΚ Αγίου Μάμα 4-3

 


Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αμμοχώστου – Λάρνακας (ΠΟΑΛ)

Ά όμιλος

13η αγωνιστική

 

ΑΕΝΑΚ – ΑΕΝ Αραδίππου 2-7

 

 

 


Β’ όμιλος

13η αγωνιστική

 

Δημητράκης Χριστοδούλου – ΑΕΚ Σωτήρας 0-2

 

 


Αθλητική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Εθνικοφρόνων Σωματείων (ΑΠΟΕΣΠ)

16η αγωνιστική

 

Εθνικός Καϊμακλίου – ΑΕΚ Ιδαλίου 2-2
ΕΝΑΔ – Δικέφαλος Αγκαστίνας (31 Ιανουαρίου)

 

 


Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου Νεολαίας Λάρνακας (ΟΠΝ ΣΕΚ)

13η αγωνιστική

Άγιος Θεόδωρος – ΑΕΚ Κελλιών 1-0
ΑΕΚ Καλαβασού 
Τρούλλοι – ΘΟΪ / ΑΕΚ Λειβαδιών –


Εθνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Περιφέρειας Λευκωσίας (ΕΠΟΠΛ)

Επίλεκτη κατηγορία

14η αγωνιστική

 

Αναγέννηση Αγίου Δομετίου – ΠΑΟ Κάτω Μονής 0-3

 


Ενιαία κατηγορία

 

Δικέφαλος Χάρτζιας – Άγιος Μάμας 2-3


Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Επαρχίας Λευκωσίας (ΠΟΕΛ)

Β’ κατηγορία  – Ά όμιλος

12η αγωνιστική

 

 ΑΕΚ Κυθρέας – Αρίων Εργατών 3-2


Β’ κατηγορία – Β’ όμιλος

12η αγωνιστική

ΑΕΚ Καλού Χωριού – ΠΑΟΚ Κλήρου 2-1


Πανσόλειος Αθλητική Ομοσπονδία (ΠΑΟ)

12η αγωνιστική

ΑΕΚ Κανναβιών – ΠΑΟΚ Κακοπετριάς 1-4
ΑΕΚ Κοράκους – Πρόοδος Καλλιανών 2-1

 

 

* Η αγωνιστική δραστηριότητα και τα αποτελέσματα ανανεώνονται διαρκώς.

 

 

Comments are closed.