ΟΛΟ το αγωνιστικό πρόγραμμα ΟΛΩΝ των ομάδων της ΑΕΚ αυτό το Σαββατοκύριακο

0

Ένα ακόμα “κιτρινόμαυρο” διήμερο ξεκινάει αύριο (20-21/10) και το aek.gr σας παρουσιάζει που θα δούμε να αγωνίζεται η φανέλα με τον Δικέφαλο Αετό στο στήθος.



Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Α1 Κατηγορίας
Ώρα: 10:00
Γήπεδο: Αίθουσα Ομοσπονδίας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης STIGA, ΣΕΦ

ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Α1 Κατηγορίας
Ώρα: 13:00
Γήπεδο: Αίθουσα Ομοσπονδίας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης STIGA, ΣΕΦ

Ρέθυμνο – ΑΕΚ
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 15:45
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο “Μελίνα Μερκούρη”, Ρέθυμνο

ΑΕΚ – Ροδίων Άθλησις
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: Φιλικός αγώνας
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: Κλειστό Αγίων Αναργύρων

ΑΕΚ – Αθηνά Ν. Φαλήρου
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Β’ Εθνικής
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: 3ο Γυμνάσιο Ν. Φιλαδέλφειας

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Super League
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: “Γ. Καμάρας”, Ριζούπολη

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: “Θεόδωρος Πούτος”, Κορυδαλλός

Πανερυθραϊκός – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος
Ώρα: 20:00
Γήπεδο: “Στέλιος Καλαϊτζής”, Νέα Ερυθραία

Ερμής Ζωγράφου – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Stoiximan Futsal Superleague
Ώρα: 22:00
Γήπεδο: Κλειστό Ιλισίων, Ζωγράφου

Κυριακή

ΑΕΚ – ΑΟ Χανίων
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Ανδρών
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Α1 Κατηγορίας
Ώρα: 10:00
Γήπεδο: Αίθουσα Ομοσπονδίας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης STIGA, ΣΕΦ

ΓΟ Περιστερίου “Γ. Παλάσκας” – ΑΕΚ
Άθλημα: Επιτραπέζια Αντισφαίριση Γυναικών
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Β’ Εθνικής
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Πνευματική Στέγη Περιστερίου

ΑΕΚ – ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” 4
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 3
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πρωταθλήματος Κορασίδων εκτός Συναγωνισμού 3
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

ΑΕΚ – Νήαρ Ηστ
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας

ΓΣ Απόλλων Αγ. Δημητρίου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 2
Διοργάνωση: 3η αγωνιστική Πρωταθλήματος Κορασίδων εκτός Συναγωνισμού 2
Ώρα: 21:00
Γήπεδο: 3ο Λύκειο Αγ. Δημητρίου


Comments are closed.