ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΔΩ e-mail: aeklivegr@gmail.com

ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ

Πρεμιέρα στην Κατερίνη οι νταμπλούχοι…

Τον Αρχέλαο Κατερίνης θα αντιμετωπίσει η νταμπλούχος ΑΕΚ στην πρεμιέρα της Α1 Χαντμπολ Ανδρών. Δείτε όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Published

on

Τον Αρχέλαο Κατερίνης θα αντιμετωπίσει η νταμπλούχος ΑΕΚ στην πρεμιέρα της Α1 Χαντμπολ Ανδρών

handball

Στην πόλη της Κατερίνης θα ταξιδέψουν οι κιτρινόμαυροι για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος χάντμπολ στις 28 Σεπτεμβρίου.

Παραθέτουμε το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος

28.09.2013 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 25.01.2014
Αρχέλαος Κατερίνης – Α.Ε.Κ.
Αερωπός Έδεσσας – Α.Σ.Ε. Δούκα
Διομήδης Άργους – Αναγέννηση Βύρωνα
Γ.Α.Σ. Κιλκίς – Φίλιππος Βέροιας
Π.Α.Ο.Κ. – Χ.Α.Ν.Θ.
Φοίβος Συκεών – Ποσειδών Λουτρακίου

05.10.2013 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 01.02.2014
Φοίβος Συκεών – Αρχέλαος Κατερίνης
Α.Ε.Κ. – Αερωπός Έδεσσας
Α.Σ.Ε. Δούκα – Διομήδης Άργους
Αναγέννηση Βύρωνα – Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Φίλιππος Βέροιας – Π.Α.Ο.Κ.
Ποσειδών Λουτρακίου – Χ.Α.Ν.Θ.

12.10.2013 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 08.02.2014
Αερωπός Έδεσσας – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Α.Ε.Κ.
Γ.Α.Σ. Κιλκίς – Α.Σ.Ε. Δούκα
Π.Α.Ο.Κ. – Αναγέννηση Βύρωνα
Χ.Α.Ν.Θ. – Φίλιππος Βέροιας
Αρχέλαος Κατερίνης – Ποσειδών Λουτρακίου

19.10.2013 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 15.02.2014
Φοίβος Συκεών – Διομήδης Άργους
Αρχέλαος Κατερίνης – Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Κ. – Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Α.Σ.Ε. Δούκα – Π.Α.Ο.Κ.
Αναγέννηση Βύρωνα – Χ.Α.Ν.Θ.
Ποσειδών Λουτρακίου – Φίλιππος Βέροιας

09.11.2013 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 22.02.2014
Γ.Α.Σ. Κιλκίς – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Αρχέλαος Κατερίνης
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Φίλιππος Βέροιας – Αναγέννηση Βύρωνα
Αερωπός Έδεσσας – Ποσειδών Λουτρακίου

16.11.2013 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 01.03.2014
Φοίβος Συκεών – Π.Α.Ο.Κ.
Αρχέλαος Κατερίνης – Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Αερωπός Έδεσσας – Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. – Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Φίλιππος Βέροιας
Ποσειδών Λουτρακίου – Αναγέννηση Βύρωνα

23.11.2013 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 15.03.2014
Χ.Α.Ν.Θ. – Φοίβος Συκεών
Π.Α.Ο.Κ. – Αρχέλαος Κατερίνης
Γ.Α.Σ. Κιλκίς – Αερωπός Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας – Α.Ε.Κ.
Αναγέννηση Βύρωνα – Α.Σ.Ε. Δούκα
Διομήδης Άργους – Ποσειδών Λουτρακίου

30.11.2013 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 22.03.2014
Φοίβος Συκεών – Φίλιππος Βέροιας
Αρχέλαος Κατερίνης – Χ.Α.Ν.Θ.
Αερωπός Έδεσσας – Π.Α.Ο.Κ.
Διομήδης Άργους – Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Α.Ε.Κ. – Αναγέννηση Βύρωνα
Ποσειδών Λουτρακίου – Α.Σ.Ε. Δούκα

14.12.2013 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 12.04.2014
Αναγέννηση Βύρωνα – Φοίβος Συκεών
Φίλιππος Βέροιας – Αρχέλαος Κατερίνης
Χ.Α.Ν.Θ. – Αερωπός Έδεσσας
Π.Α.Ο.Κ. – Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα – Α.Ε.Κ.
Γ.Α.Σ. Κιλκίς – Ποσειδών Λουτρακίου

21.12.2013 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 23.04.2014
Φοίβος Συκεών – Α.Σ.Ε. Δούκα
Αρχέλαος Κατερίνης – Αναγέννηση Βύρωνα
Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας
Διομήδης Άργους – Χ.Α.Ν.Θ.
Γ.Α.Σ. Κιλκίς – Π.Α.Ο.Κ.
Ποσειδών Λουτρακίου – Α.Ε.Κ.

18.01.2014 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 26.04.2014
Α.Ε.Κ. – Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα – Αρχέλαος Κατερίνης
Αναγέννηση Βύρωνα – Αερωπός Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας – Διομήδης Άργους
Χ.Α.Ν.Θ. – Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Π.Α.Ο.Κ. – Ποσειδών Λουτρακίου

Continue Reading
Advertisement