Το αγωνιστικό πρόγραμμα όλης της ΑΕΚ 9-10/11

0

Διαβάστε αναλυτικά από το site της ομάδας:

Σημαντικούς αγώνες περιλαμβάνει και αυτό το Σαββατοκύριακο (09-10/11) για όλα τα τμήματα του Συλλόγου. Αρχή γίνεται το Σάββατο με τον εντός έδρας νοκ άουτ προημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδος της ομάδας μπάσκετ με το Ρέθυμνο, ενώ το βράδυ η ομάδα χάντμπολ αντιμετωπίζει τον Ιωνικό στη Νέα Φιλαδέλφεια. Την Κυριακή η ανδρική ομάδα ποδοσφαίρου σάλας φιλοξενεί τον Ερμή Ζωγράφου, ενώ στις 19:30 η γυναικεία ομάδα βόλεϊ αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον ΖΑΟΝ και η ποδοσφαιρική ομάδα τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ.

Φυσικά, γεμάτο είναι και το πρόγραμμα των Ακαδημιών Χάντμπολ και Βόλεϊ Αγοριών-Κοριτσιών.

ΌΛΟΙ δίπλα στην ΑΕΚ! Γεμίζουμε τα γήπεδα, στηρίζουμε την ΑΕΚ!

Σάββατο 09/11/2019
Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Β’
Διοργάνωση: 1η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παμπαίδων Β’ ΕΣΧΑ
Ώρα: 13:30
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παμπαίδων Α’ ΕΣΧΑ
Ώρα: 16:45
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings
Άθλημα: Μπάσκετ Ανδρών
Διοργάνωση: Προημιτελικός Κυπέλλου Ελλάδος
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ -ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος”
Άθλημα: Βόλεϊ Αγοριών Κ18
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πρωταθλήματος Κ18 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: Ιωνικός ΝΦ – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 20:30
Γήπεδο: Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΣ Τυφών – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ18
Διοργάνωση: 6η αγωνστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 21:15
Γήπεδο: Νέου Ηρακλείου.

Κυριακή 10/11/2019
Αγώνας: ΖΑΟΝ – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ20
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πρωταθλήματος Κ20 ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 10:00
Γήπεδο: “Ζηρίνειο”, Κηφισιάς.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΠΟΚ Έσπερος
Άθλημα: Χάντμπολ Παίδων
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Πρωταθλήματος Παίδων Χάντμπολ ΕΣΧΑ
Ώρα: 09:30
Γήπεδο: “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: Νέοι Βύρωνος – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ18 Εκτός Συναγωνισμού 2
Διοργάνωση: 6η αγωνστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ18 Εκτός Συναγωνισμού ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Μυρακτής.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ερμής Ζωγράφου
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας Ανδρών
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού.

Αγώνας: ΖΑΟΝ – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: “Ζηρίνειο”, Κηφισιά.

Αγώνας: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Ανδρών
Διοργάνωση: 10η αγωνιστική Superleague
Ώρα: 19:30
Γήπεδό: ΟΑΚΑ.


Comments are closed.